GEZE Service - Nach- und Umrüstung leicht gemacht!

Niezawodny serwis na najwyższym poziomie

Doposażenie i modernizacja

Z reguły długość funkcjonowania i użytkowania urządzeń w budynku jest krótsza niż samego budynku. Instalacje techniczne muszą zostać od czasu do czasu wymienione. Nie można również zapominać, że zmieniają się wymagania dotyczące zastosowanej techniki, normy i regulacje prawne dotyczące bezpieczeństwa budynku. Eksperci GEZE mają długoletnie doświadczenie i znają wszystkie wymagania dotyczące techniki budowlanej. Stale podnoszą swoje kwalifikacje i wiedzę z zakresu zmieniających się regulacji prawnych. Oferujemy Państwu nowe, ukierunkowane na przyszłość rozwiązania produktowe, począwszy od automatyzacji Państwa drzwi, aż do wyposażenia i modernizacji Państwa budynków wraz z rozwiązaniami na drogi ewakuacyjne i ratunkowe. Naturalnie doposażymy i modernizujemy również napędy innych producentów.

Szybko dostępne części zamienne

W naszym magazynie części zamiennych prowadzimy program oryginalnych części zamiennych również do starszych urządzeń. Gwarantujemy kompetentne doradztwo oraz szybką dostępność części z możliwością ekspresowej dostawy na Państwa życzenie.

Mają Państwo zupełnie inne wymagania i szukają innego rozwiązania? Żaden problem!

Wspólnie z Państwem wypracujemy w każdej chwili pakiet serwisowy dopasowany do indywidualnych potrzeb. Prosimy o kontakt. Jesteśmy w stanie sprostać każdym oczekiwaniom.