GEZE - GEZE-Produkte im Shopping Centre, Istanbul
Kanyon Shopping Centre w Stambułu
GEZE - Bodentürschließer TS 550 in Kanyon Shopping Centre, Istanbul
Samozamykacz podłogowy TS 550
GEZE - Slimdrive SL Türantrieb in Kanyon Shopping Centre, Istanbul
Slimdrive SL
GEZE - Schiebetürantrieb Slimdrive SL in Kanyon Shopping Centre, Istanbul
Slimdrive SL

Życie, praca i zakupy w futurystycznym otoczeniu

Biuro architektoniczne: Jerde Partnership, Los Angeles

Kanyon Shopping Center jest kompleksem budynków w północnej części Stambułu, tworzącym nietypowe miejsce zakupów, mieszkania i pracy.

Na powierzchni 37 500 m² znajdują się wszystkie rodzaje sklepów. 179 apartamentów zapewni mieszkańcom to, czego zazwyczaj trzeba szukać na przedmieściach: naturę, wypoczynek i relaks. 26-piętrowy budynek biurowy dodany do centrum handlowego tworzy futurystyczny kompleks. Pracujący w budynku korzystają z atmosfery życia w centrum handlowym.

Zaprojektowane przez Biuro Architektoniczne “Jerde Partnership” z Los Angeles, futurystyczne centrum handlowe przyciąga szczególnie krzywymi liniami, które owijają się wokół centralnego placu. Szczególną cechą Kanyon Shopping Center jest to, że nie był planowany jako budynek biurowy lub jako zwykłe centrum handlowe, ale jako miejsce do wypoczynku.

W tym szczególnym miejscu znajdują się również produkty GEZE. Napęd drzwi przesuwnych Slimdrive SL o wysokości belki tylko 7 cm dyskretnie pasuje do nowoczesnych fasad. Podobnie  jak samozamykacz TS 550 E, który jest zainstalowany w wejściach do kilku sklepów, dzięki czemu mogą one pozostawać stale otwarte.