GEZE MSW Comfort otrzymuje prestiżową nagrodę Iconic Award 2020

Firma GEZE otrzymała w tym roku nagrodę „Best of Best” w kategorii „Ściana, podłoga, sufit” za wzornictwo i funkcjonalność automatycznego elementu ryglującego MSW Comfort. Iconic Awards: Innovative Interior to jedne z najbardziej znanych wyróżnień w dziedzinie projektowania wnętrz i architektury wnętrz. Są one przyznawane co roku przez German Design Council.

W 2019 roku, jury konkursu Iconic Awards: Innovative Interior przeanalizowano ponad 500 zgłoszonych projektów. Podłogowy element ryglujący MSW Comfort wywarł wrażenie na niezależnych operatorach i ekspertach z dziedziny projektowania, handlu detalicznego i mediów i był jednym z 30 uczestników, którzy otrzymali nagrodę. „Jesteśmy zachwyceni z powodu zdobycia nagrody ‘Best of Best’ w konkursie Iconic Award. Nagroda cieszy się światową renomą i świadczy o tym, że MSW Comfort jest jednym z najważniejszych osiągnięć w dziedzinie wzornictwa”, mówi Gabi Bauer, kierownik ds. marketingu międzynarodowego w GEZE GmbH.

Ceremonialne wręczenie nagrody

Konsultant ds. nieruchomości Timothy Winkelhag na uroczystości wręczenia nagród ICONIC AWARDS 2020: Innovative Interior dla MSW Comfort w Kolonii

Konsultant ds. nieruchomości Timothy Winkelhag na uroczystości wręczenia nagród ICONIC AWARDS 2020: Innovative Interior dla MSW Comfort w Kolonii

W dniu 12 stycznia 2020 r. nasz konsultant merytoryczny Timothy Winkelhag otrzymał nagrodę ICONIC AWARD 2020: Innovative Interior „Best-of-Best” za MSW Comfort w kategorii „Ściana, Podłoga, Sufit” w Muzeum Sztuki w Kolonii.

Jesteśmy zachwyceni z powodu zdobycia nagrody „Best of Best” w konkursie Iconic Award. Nagroda cieszy się światową renomą i świadczy o tym, że MSW Comfort jest jednym z najważniejszych osiągnięć w dziedzinie wzornictwa.

Gabi Bauer, kierownik ds. marketingu międzynarodowego w GEZE GmbH

Jasny, spójny design dla wysokich oczekiwań wizualnych

Zamknięta przeszklona jednostka MSW Comfort

Zamknięta przeszklona jednostka MSW Comfort © Jürgen Biniasch / GEZE GmbH

Duże i mobilne systemy szklanych ścian przesuwnych są idealne do projektowania wysokiej jakości powierzchni sklepowych i biurowych. Systemy całoszklane MSW idealnie wpasowują się w nowoczesne projekty przestrzeni i sklepów. Przejrzysty design podkreśla architekturę w nowoczesnych budynkach o wysokiej jakości środowiska. Firma GEZE opracowała mechanizm ryglujący MSW Comfort do prostego, bezpiecznego montażu i demontażu frontów sklepów i budynków.

Łatwy w obsłudze i łatwy w montażu

MSW Comfort

MSW Comfort © Jürgen Biniasch / GEZE GmbH

MSW Comfort jest automatycznym podłogowym elementem ryglującym, który jest uruchamiany przez proste przesunięcie paneli przesuwnych i bezpiecznie rygluje oraz odryglowuje się od podłogi. Obsługa jest niezwykle prosta i nie wymaga dużego wysiłku. Dzięki zintegrowaniu z profilem dolnym, przy zamkniętych frontach systemu nie są widoczne żadne elementy robocze. Nowa koncepcja ryglowania GEZE charakteryzuje się przejrzystym i spójnym designem. W liniowych i lekko segmentowych frontach sklepowych na przedniej ścianie przesuwnej nie są widoczne żadne elementy ryglujące. Zmniejsza to również ryzyko ingerencji w układ ryglujący z zewnątrz i uszkodzenia elementów żaluzji.