GEZE na targach Security w Essen Odwiedź nas w dniach 25 – 28 września 2018 r.

Bezpieczeństwo dzięki sieci. Stworzone przez GEZE. W jaki sposób można obsługiwać budynki bezpieczniej, wygodniej, wydajniej, oszczędniej i w sposób bardziej zrównoważony? Dzięki nowemu innowacyjnemu systemowi GEZE do automatyzacji budynków: GEZE Cockpit jest pierwszym inteligentnym systemem drzwi, okien i bezpieczeństwa. Odwiedzający będą również zachwyceni dodatkowymi korzyściami płynącymi z zestawu zdalnego rozszerzenia do mechanizmów podtrzymania położenia otwarcia drzwi przeciwpożarowych. To już zwycięzca! Samoryglujące się zamki antypaniczne do drzwi rozwieranych oraz liczne zalety „niewidocznego” systemu sterowania z pewnością zachwycą odwiedzających targi.

Zwiększone bezpieczeństwo dzięki inteligentnej sieci

Budynki stają się bezpieczniejsze, jeśli produkty stanowiące różne mechanizmy w budynku optymalnie się ze sobą komunikują. GEZE Cockpit jest pierwszym inteligentnym systemem drzwi, okien i bezpieczeństwa. Dzięki temu produkty GEZE można połączyć w inteligentną sieć, wizualizować, monitorować i obsługiwać centralnie. GEZE Cockpit po raz pierwszy pozwala zintegrować pełną inteligencję produktów GEZE – łącznie ze wszystkimi dostępnymi opcjami sterowania i informacjami o stanie – z systemem automatyzacji budynku, zapewniając zupełnie nowe możliwości w inteligentnych budynkach. GEZE Cockpit może działać jako niezależny system lub zostać zintegrowany z nadrzędną technologią sterowania budynkiem.

Więcej o GEZE Cockpit

Rozszerzenie mechanizmów podtrzymywania otwarcia drzwi GEZE „przez radio”: zdalne rozszerzenie systemu FA GC 170

Zdalne rozszerzenie systemu FA GC 170

Zdalne rozszerzenie systemu FA GC 170 zastępuje połączenia kablowe rozwiązaniami bezprzewodowymi.

Gama systemów podtrzymywania otwarcia drzwi z bardzo specjalnym rozwiązaniem rozszerzenia dla drzwi przeciwpożarowych, jest jeszcze bezpieczniejsza, wygodniejsza i bardziej dyskretna. Zdalne rozszerzenie systemu FA GC 170 zastępuje połączenia kablowe rozwiązaniami bezprzewodowymi. Elementy zestawu do zdalnego rozszerzenia można łatwo podłączyć do istniejących systemów za pomocą modułu radiowego. FA GC 170 jest więc również dobrym rozwiązaniem dla modernizacji. Nowe i doskonałe: zdalne rozszerzenie systemu GEZE zostało wyróżnione na ICONIC AWARDS 2018: Innovative Architecture.