Narzędzia i zasoby

Cyfrowa skrzynka narzędziowa – narzędzia GEZE

Za pomocą narzędzi zapewniamy wsparcie na wszystkich etapach projektu od planowania, przez wdrożenie, aż po codzienną eksploatację. Wygodnie i w łatwy sposób poznawaj nasze produkty, planuj i wykonuj obliczenia dla drzwi za pomocą kalkulatora stolarki drzwiowej Powerturn lub projektuj złożone projekty budynków z użyciem obiektów BIM. Możemy również dostarczyć narzędzia pomagające w uruchamianiu i konserwacji produktów GEZE .

NARZĘDZIA

Przydatne narzędzia do Twoich projektów

Oprócz indywidualnych konsultacji udostępniamy narzędzia GEZE, które pomagają już na etapie planowania bezpośrednio w miejscu pracy, ale także podczas montażu naszych rozwiązań. Dzięki narzędziom GEZE projekty stają się bardziej wydajne, a Ty możesz spodziewać się ich bezstresowej i spokojnej realizacji. Zapewniamy wsparcie w codziennej pracy, dostarczając ważne informacje, narzędzia konfiguracyjne i specjalne produkty. Na przykład stolarkę drzwiową i okienną można planować przez internet.

Kalkulator stolarki drzwiowej Powerturn

Kalkulator stolarki drzwiowej Powerturn

Kalkulator stolarki drzwiowej Powerturn

Łatwo i szybko dowiedz się, do jakich obszarów zastosowań najlepiej pasuje Powerturn: Wprowadź kilka informacji, a kalkulator online stolarki drzwiowej obliczy dopuszczalne szerokości i masę skrzydła drzwi.

PRZEJDŹ DO KALKULATORA STOLARKI DRZWIOWEJ POWERTURN

[Translate to Polski:] Inbetriebnahmekoffer GEZE IQ windowdrives

© GEZE GmbH

Walizka serwisowa do napędów okiennych

Walizka serwisowa zawiera wszystko, co jest niezbędne do przeprowadzenia w obiekcie uruchomienia i testów napędów okiennych z serii IQ windowdrive firmy GEZE, nawet bez podłączania do zasilania. Oznacza to możliwość szybkiego odbioru. Wykorzystanie tego autonomicznego rozwiązania jako interfejsu między napędami a terminalem serwisowym ST 220 GEZE umożliwia szybką i łatwą konfigurację skoku i prędkości napędów. Ta kompaktowa walizka jest przeznaczona nie tylko do nowoczesnych napędów urządzeń oddymiania, lecz także do napędów 24 V, które nie są wyposażone w magistralę.

Chcesz dowiedzieć się więcej o walizkach serwisowych? Zadzwoń na infolinię GEZE pod numerem +48-224-404-440.

Downloads

Ważne pliki do pobrania do Twoich projektów

USŁUGI

Więcej usług

Dzięki narzędziom GEZE oferujemy pomoc na wszystkich etapach projektu: poznawaj produkty GEZE na kursach szkoleniowych i zamawiaj je bezpośrednio poprzez nasz internetowy formularz zamówień. Deklaracje właściwości użytkowych zapewniają przegląd cech produktów.

Większa wiedza techniczna dzięki kursom szkoleniowym GEZE

Nasze centrum szkoleń oferuje wszechstronny program kwalifikacyjny obejmujący produkty GEZE. Tutaj możesz otrzymać świadectwa kompetencji w zakresie uruchamiania produktów GEZE oraz uczestniczyć w seminariach dotyczących norm i wytycznych omawianych w ramach naszego programu szkoleń i wykładów. W ten sposób zawsze masz aktualne informacje.

Obok szkoleń produktowych, które skierowane są głównie do monterów, oferujemy także osobne wydarzenia dla architektów i planistów. Przedstawiamy informacje o automatyce drzwiowej, technice drzwiowej i technologii bezpieczeństwa oraz wspólnie pracujemy nad rozwiązaniami dotyczącymi złożonych wymagań w zakresie stolarki drzwiowej.

Z przyjemnością przygotujemy ofertę na indywidualny kurs szkoleniowy.

Nowe rozporządzenie UE dotyczące produktów budowlanych

Deklaracja właściwości użytkowych jako nowy dokument referencyjny produktu

Nowe rozporządzenie UE dotyczące produktów budowlanych (BauPV) weszło w życie 1 lipca 2013 roku. Ma ono charakter legislacyjny i zastępuje poprzednią dyrektywę dotyczącą produktów budowlanych (BPR). Rozporządzenie BauPV dotyczy wyłącznie produktów, dla których wdrożono zharmonizowane europejskie normy produktów. Są nim objęte:

  • samozamykacze GEZE – hEN: EN 1154, EN 1155, EN 1158
  • drzwi rozwierane GEZE IGG – hEN: EN 14351
  • technologia bezpieczeństwa GEZE – hEN: EN 179, EN 1125
  • urządzenia do grawitacyjnego usuwania dymu i ciepła GEZE – hEN: EN 12101-2

Co najważniejsze, nowe rozporządzenie dotyczy deklaracji właściwości użytkowych producenta. Zastępuje ona deklarację zgodności, która obowiązywała do tej pory, i opisuje konkretną i możliwą do udowodnienia charakterystykę działania produktu. Zostały także rozszerzone zobowiązania dotyczące znaku CE.

DEKLARACJE WŁAŚCIWOŚCI UŻYTKOWYCH

Zamów nasze usługi przez internet

GEZE umożliwia łatwe i niezawodne składanie zamówień przez internet. Prosimy o uważne wypełnianie formularza internetowego. Gdy otrzymamy formularz, niezwłocznie dostaniesz potwierdzenie jego otrzymania. W przypadku braku pytań zamówienie zostanie skierowane do naszych serwisantów w celu realizacji.

UMOWA SERWISOWA ONLINE

Obiekty BIM

Zintegrowane planowanie budynków z użyciem obiektów BIM GEZE

  • Obiekty BIM są dostępne do pobrania bez opłat
  • Dostępne są dla oprogramowania ArchiCAD, Autodesk Revit oraz Allplan firmy Nemetschek
  • Wtyczka do połączenia z narzędziem konfiguracyjnym drzwi

Jeśli używasz oprogramowania ArchiCAD, Revit lub Allplan, możesz wczytać obiekty BIM GEZE do swojego oprogramowania CAD. Oprócz wizualizacji budynków technologia BIM oferuje również dodatkowe korzyści, które są wyjątkowo ważne na etapie planowania i budowy. Obiekty BIM GEZE zawierają informacje, które można poddać ocenie, aby zapewnić łatwe do zaplanowania procesy konserwacyjne z przejrzystymi kosztami.

Dowiedz się więcej o obiektach BIM GEZE

Videos

Zanurz się w ekscytującym świecie GEZE

Przejdź do kanału GEZE w serwisie YouTube, aby znaleźć wyczerpujące informacje o świecie produktów GEZE w wygodnym formacie wideo. Oprócz prezentacji rozwiązań GEZE udostępniamy również filmy instalacyjne i montażowe. Zapewniają one wsparcie potrzebne w czasie pracy z produktami GEZE.