GEZE – 25 lat w Polsce

W roku 1997 w podwarszawskich Łomiankach otworzyliśmy pierwszą siedzibę GEZE w Polsce. Wtedy też oficjalne działanie rozpoczęła spółka GEZE Polska. To już 25 lat od kiedy jesteśmy obecni na polskim rynku i z powodzeniem rozwijamy naszą firmę. Od 2016 roku nasz aktualny adres to ulica Marywilska 24 w Warszawie. Obecnie to tu mieści się siedziba naszej firmy z nowoczesnym biurem, atrakcyjnym showroomem oraz budynkiem magazynowo-produkcyjnym.

Sukces to ludzie

Przez 25 lat nasz zespół z powodzeniem rozwija ofertę i usługi firmy. Niejednokrotnie nasza działalność została nagrodzona i wyróżniona na targach branżowych, a nasze produkty i rozwiązania uznane za jedne z najlepszych w swojej branży.

Z okazji naszego 25-lecia działalności w Polsce zaprosiliśmy Pracowników, a także naszych Klientów i Partnerów, aby podzielili się z nami swoimi spostrzeżeniami, doświadczeniami i komentarzami dotyczącymi współpracy z GEZE. Sami sobaczcie jak to wygląda z ich perspektywy.

Sukcesy globalne

Headquarter,GEZE GmbH,Werksgelaende,Verwaltungsgebaeude I,Firmengelaende,Verwaltungsgebaeude II,Aussenaufnahme,Standort Leonberg

Jesteśmy rodzinną firmą, która odnosi globalne sukcesy i cieszy się dobrą kondycją finansową od 1863 r. Jakość wykonania, komfort i design naszych produktów nieustannie imponują klientom na całym świecie. Zachowując konsekwencję działania, pielęgnujemy swoją ciekawość, jesteśmy dynamiczni i stosujemy otwarte podejście do najnowszych trendów i rynków. Napędzamy rozwój cyfrowych sieci technologii budowlanej, aby tworzyć budynki przyjazne do życia.

Dowiedz się więcej o firmie

150 lat GEZE

213

lokalizacji

22

kraje

159

lat GEZE

Zatrudniamy ponad 3200 osób na całym świecie i nieustannie zwiększamy zatrudnienie. Nasza międzynarodowa siedziba mieści się w Leonbergu. Jednak nasze 37 filie rozmieszczone są w różnych miejscach na świecie: Działając zgodnie z naszą filozofią świadczenia usług, zawsze pozostajemy blisko klienta i oferujemy doskonały serwis.

Przejdź do naszych lokalizacji