Wiodąca globalna marka

GEZE: Produkty, rozwiązania systemowe i usługi związane ze stolarką drzwiową i okienną

GEZE jest synonimem innowacji, najwyższej jakości i holistycznego wsparcia w zakresie projektowania wyposażenia technologicznego budynków – począwszy od wstępnego pomysłu, przez planowanie, zastosowanie seryjnych produktów, aż po rozwiązania skrojone na miarę oraz indywidualny serwis i konserwację. Oferujemy szeroką gamę technologii dla stolarki drzwiowej, okiennej oraz technologii bezpieczeństwa i jesteśmy główną siłą napędową cyfrowych rozwiązań sieciowych dla automatyki budynku.

Rozwiązania z zakresu drzwi automatycznych, zapewniających dostępn lub ochronę przeciwpożarową, napędy okienne umożliwiające naturalną wentylację bądź oddymianie w przypadku pożaru, cyfrowe systemy automatyzacji budynku – to jedynie kilka przykładów z naszej oferty usług. Naszym celem jest opracowanie budynków przyjaznych do życia, które zapewniają najwyższy poziom komfortu oraz możliwie największe bezpieczeństwo ich użytkowników.

Czytaj więcej

Produkty i rozwiązania dla:

Last Item Background
Indywidualne rozwiązania dla budynków Biura, szpitale czy centra handlowe – znajdziesz tutaj odpowiednie rozwiązania dla swojego budynku pod względem funkcjonalności, wygody i estetyki.
Firma rodzinna

Sukcesy globalne

Siedziba główna GEZE GmbH

Jesteśmy rodzinną firmą, która odnosi globalne sukcesy i cieszy się dobrą kondycją finansową od 1863 r. Jakość wykonania, komfort i design naszych produktów nieustannie imponują klientom na całym świecie. Zachowując konsekwencję działania, pielęgnujemy swoją ciekawość, jesteśmy dynamiczni i stosujemy otwarte podejście do najnowszych trendów i rynków. Napędzamy rozwój cyfrowych sieci technologii budowlanej, aby tworzyć budynki przyjazne do życia.

Dowiedz się więcej o firmie

160 lat GEZE

213

lokalizacji

22

kraje

160

lat GEZE

Zatrudniamy ponad 3200 osób na całym świecie i nieustannie zwiększamy zatrudnienie. Nasza międzynarodowa siedziba mieści się w Leonbergu. Jednak nasze 37 filie rozmieszczone są w różnych miejscach na świecie: Działając zgodnie z naszą filozofią świadczenia usług, zawsze pozostajemy blisko klienta i oferujemy doskonały serwis.

Przejdź do naszych lokalizacji