Showbus

Showbus GEZE w trasie

W GEZE mobilność jest najwyższym priorytetem. O tym, jak bardzo jesteśmy dynamiczni, świadczą nie tylko nasze innowacyjne produkty i usługi: Showbus GEZE porusza się po całej Europie, aby prezentować nasze najnowsze produkty i rozwiązania.

Dzięki showbusowi firma GEZE jest mobilna w całej Europie

Na trasie z północy na południe i ze wschodu na zachód nasze showbusy GEZE pokonały od 2007 roku łącznie 370 000 km i odwiedziły niezliczone imponujące miejsca, zapewniając niezapomniane chwile.

W ostatnich latach showbus GEZE odwiedził nie tylko Niemcy, ale również całą Europę.

Showbus GEZE gościł już we Włoszech, w krajach bałtyckich, na Węgrzech, w Grecji, Bułgarii, Serbii, Austrii, Finlandii, Norwegii, Szwecji, Rumunii, Polsce, Chorwacji, Bośni, Słowenii, Turcji, Hiszpanii, Francji, Macedonii, Szwajcarii i na Ukrainie ... a wiele krajów udało się odwiedzić kilkakrotnie. Ponowne spotkania są w końcu tak samo miłe, jak poznawanie nowych miejsc.

Prawdziwy gwóźdź programu

Czterotonowy showbus o długości około 7,5 metra, szerokości 2,3 metra i wysokości ponad trzech metrów jest prawdziwym gwoździem programu. Pojazd, mimo że niewielki, jest pojemny, a jego wyposażenie obejmuje aktualne innowacje ze świata stolarki drzwiowej, okiennej i technologii bezpieczeństwa oraz nasze rozwiązania z zakresu automatyzacji budynków.

Dodatkowe informacje na temat showbusa GEZE można znaleźć tutaj:

Broszura showbus GEZE (PDF | 604 KB)

Poznaj rozwiązania GEZE z pierwszej ręki

Z niecierpliwością czekamy na kolejne wycieczki showbusa GEZE po Europie!
Przy okazji: Showbus GEZE można łatwo i bezproblemowo zarezerwować na wydarzenia.

Skontaktuj się z nami