USŁUGI

Usługi GEZE

W GEZE naszym celem jest satysfakcja klienta w długiej perspektywie czasu, dlatego chcemy aby nasze produkty spełniały potrzeby odbiorcy, były niezawodne i łatwe w użytkowaniu. Dlatego właśnie nasz nacisk na wszechstronne doradztwo i usługi jest tak duży – przez cały cykl projektu. Poniżej przedstawiamy listę wielu spośród świadczonych przez nas usług.

Usługi i oryginalne części

Usługi zorientowane na rozwiązania – szybkie, dobrej jakości i dostosowane do potrzeb

Dzięki naszym indywidualnie dostosowanym usługom oferujemy wsparcie w łączeniu, zarządzaniu i utrzymaniu systemów. Oferujemy doradztwo bez względu na to, czy projekt obejmuje modyfikację czy modernizację i pomagamy w zakupie części zamiennych.

Umowy serwisowe

GEZE szybko i na miejscu!

Strona internetowa zdjęcie zwiastuna umowy serwisowe

GEZE oferuje indywidualnie dostosowane umowy serwisowe dla systemów: od regularnej konserwacji po szybkie wykrywanie i usuwanie usterek w sytuacjach awaryjnych. Tutaj zapoznasz się z naszymi usługami!

Przejdź do umów serwisowych GEZE

ZLECENIE SERWISOWE ONLINE

Potrzebujesz technika?

GEZE Service pojazdy Niemcy

© GEZE GmbH

GEZE oferuje opcję łatwego i niezawodnego składania zamówień przez internet. Prosimy o uważne wypełnianie zleceń internetowych. Potwierdzenie prześlemy niezwłocznie po otrzymaniu zlecenia. W przypadku braku pytań zamówienie zostanie skierowane do naszych serwisantów.

Przejdź do formularza zlecenia serwisowego online

SZKOLENIA

Zainwestuj w swoją wiedzę i doświadczenie - dołącz do szkoleń GEZE!

Z GEZE zawsze dysponujesz najnowszymi informacjami

Z GEZE zawsze jesteś na bieżąco. © Karin Fiedler / GEZE GmbH

Oferta szkoleń i warsztatów w centrum szkoleniowym GEZE to wszechstronny program seminariów obejmujący nasze  produkty wraz z obowiązującymi normami i wytycznymi, jak również część warsztatowa podczas, której uczestnicy nabywają praktyczne umiejętności w zakresie doboru, montażu oraz regulacji. Jest to miejsce zdobywania wiedzy, doskonalenia umiejętności oraz wymiany doświadczeń pod okiem wykwalifikowanych szkoleniowców GEZE.

Nasz program warsztatów umożliwia  również uzyskanie świadectw kompetencji w zakresie montażu, uruchamiania i obsługi naszych produktów.

Dzięki naszym szkoleniom uczestnik poszerzy swoją wiedzę teoretyczną, pozna w praktyce  produkty GEZE, zwiększy kompetencje również  w zakresie doradztwa swoim klientom oraz pozna alternatywne rozwiązania, które otworzą nowe perspektywy i możliwości rozwoju.

Ci, którzy wiedzą więcej, osiągają swoje cele szybciej i skuteczniej. Zapewnij sobie przewagę wiedzy razem z nami! Bądź na bieżąco! Zapisz się na nasze szkolenia już dziś.

Narzędzia i pomoce

Narzędzia i pomoce wspierające planowanie i montaż produktów GEZE

Oprócz osobistego doradztwa oferujemy wsparcie za pomocą różnorodnych aplikacji i narzędzi, które możesz stosować w swojej codziennej pracy, obejmującej planowanie, montaż i utrzymanie systemów sterowania budynkiem: na przykład w zakresie konfiguracji napędów Powerturn, obliczeń do projektu systemu stolarki okiennej lub planowania i konfiguracji różnorodnych drzwi. Kanał GEZE w serwisie YouTube również zawiera dużą liczbę pomocnych filmów przedstawiających montaż produktów GEZE.

Przejdź do narzędzi i pomocy GEZE

Downloads

Informacje dotyczące naszej firmy, produktów i usług

W obszarze pobierania plików znajdziesz szeroki zakres materiałów. Więcej informacji o produktach dostępnych jest na portalu klienta GEZE. Jeśli potrzebujesz więcej informacji, prosimy o kontakt osobisty.

Przejdź do obszaru pobierania plików GEZE

Kontakt

Jak możemy pomóc?

Masz jakieś pytania? Możesz skontaktować się z nami na wiele sposobów.

Kontakt

GEZE Central +48-224-404-440 Mo-Th 8.00-16.30 Fr. 8.00-14.00 GEZE Service +48-224-404-450 Mo-Th 8.00-16.30 Fr. 8.00-14.00

Wyczerpujące informacje i łatwa obsługa

Aby uczynić naszą ofertę jeszcze lepszą i bardziej kompleksową, dla wygody klienta oferujemy gamę usług, aplikacji i portali, które otwierają nowe możliwości korzystania z naszych usług.

PORTAL DOSTAWCY GEZE

Poproś o dostęp