USŁUGI

Usługi GEZE

W GEZE naszym celem jest satysfakcja klienta w długiej perspektywie czasu, dlatego chcemy aby nasze produkty spełniały potrzeby odbiorcy, były niezawodne i łatwe w użytkowaniu. Dlatego właśnie nasz nacisk na wszechstronne doradztwo i usługi jest tak duży – przez cały cykl projektu. Poniżej przedstawiamy listę wielu spośród świadczonych przez nas usług.

Usługi i oryginalne części

Usługi zorientowane na rozwiązania – szybkie, dobrej jakości i dostosowane do potrzeb

Dzięki naszym indywidualnie dostosowanym usługom oferujemy wsparcie w łączeniu, zarządzaniu i utrzymaniu systemów. Oferujemy doradztwo bez względu na to, czy projekt obejmuje modyfikację czy modernizację i pomagamy w zakupie części zamiennych.

Umowy serwisowe

GEZE szybko i na miejscu!

Strona internetowa zdjęcie zwiastuna umowy serwisowe

GEZE oferuje indywidualnie dostosowane umowy serwisowe dla systemów: od regularnej konserwacji po szybkie wykrywanie i usuwanie usterek w sytuacjach awaryjnych. Tutaj zapoznasz się z naszymi usługami!

Przejdź do umów serwisowych GEZE

Umowa serwisowa online

Potrzebujesz technika?

GEZE Service pojazdy Niemcy

© GEZE GmbH

GEZE oferuje opcję łatwego i niezawodnego składania zamówień przez internet. Prosimy o uważne wypełnianie zleceń internetowych. Potwierdzenie prześlemy niezwłocznie po otrzymaniu zlecenia. W przypadku braku pytań zamówienie zostanie skierowane do naszych serwisantów.

Przejdź do formularza zlecenia serwisowego online

Szkolenie

Większa wiedza dzięki sesjom szkoleniowym GEZE

Z GEZE zawsze dysponujesz najnowszymi informacjami

Z GEZE zawsze dysponujesz najnowszymi informacjami © Karin Fiedler / GEZE GmbH

Nasze centrum szkoleń oferuje wszechstronny program szkoleniowy obejmujący produkty GEZE. Nasz program szkoleń i seminariów umożliwia uzyskanie świadectw kompetencji w zakresie montażu, uruchamiania i obsługi produktów GEZE, a także oferuje seminaria dotyczące norm i dyrektyw. Bądź na bieżąco!

Oprócz szkoleń produktowych, które skierowane są przede wszystkim do firm monterskich, oferujemy także osobne wydarzenia dla architektów i planistów. Uczestnicy zapoznają się z tematyką, taką jak automatyka drzwiowa, technika drzwiowa i systemy bezpieczeństwa budynku i wspólnie opracowują rozwiązania spełniające złożone wymogi norm dotyczących stolarki drzwiowej.

Z przyjemnością przygotujemy indywidualnie dostosowany program szkolenia.

Narzędzia i pomoce

Narzędzia i pomoce wspierające planowanie i montaż produktów GEZE

Oprócz osobistego doradztwa oferujemy wsparcie za pomocą różnorodnych aplikacji i narzędzi, które możesz stosować w swojej codziennej pracy, obejmującej planowanie, montaż i utrzymanie systemów sterowania budynkiem: na przykład w zakresie konfiguracji napędów Powerturn, obliczeń do projektu systemu stolarki okiennej lub planowania i konfiguracji różnorodnych drzwi. Kanał GEZE w serwisie YouTube również zawiera dużą liczbę pomocnych filmów przedstawiających montaż produktów GEZE.

Przejdź do narzędzi i pomocy GEZE

Downloads

Informacje dotyczące naszej firmy, produktów i usług

W obszarze pobierania plików znajdziesz szeroki zakres materiałów. Więcej informacji o produktach dostępnych jest na portalu klienta GEZE. Jeśli potrzebujesz więcej informacji, prosimy o kontakt osobisty.

Przejdź do obszaru pobierania plików GEZE

Kontakt

Jak możemy pomóc?

Masz jakieś pytania? Możesz skontaktować się z nami na wiele sposobów.

Kontakt

GEZE Central +48-224-404-440 Mo-Th 8.00-16.30 Fr. 8.00-14.00 GEZE Service +48-224-404-450 Mo-Th 8.00-16.30 Fr. 8.00-14.00

Wyczerpujące informacje i łatwa obsługa

Aby uczynić naszą ofertę jeszcze lepszą i bardziej kompleksową, dla wygody klienta oferujemy gamę usług, aplikacji i portali, które otwierają nowe możliwości korzystania z naszych usług.

PORTAL DOSTAWCY GEZE

Poproś o dostęp