Planowanie

Dobre planowanie to jedynie połowa sukcesu – GEZE może zapewnić niezbędne wsparcie

Projekty budowlane stają się coraz bardziej złożone w związku z wprowadzaniem nowych wytycznych i innowacyjnych technologii. Nasza specjalistyczna wiedza pomaga klientom w realizacji projektów. Oferujemy spersonalizowane i indywidualne konsultacje na każdym etapie projektu. Zapewniamy niezbędne informacje o produktach i skuteczne narzędzia.

Indywidualne doradztwo i wsparcie projektowe

Bez względu na typ projektu możesz mieć pewność, że GEZE zapewni wszechstronne wsparcie jako kompetentny dostawca rozwiązań i niezawodny partner. Znamy specyfikę każdej branży, zarówno w kraju, jak i za granicą, dzięki czemu możemy zapewnić optymalne wsparcie planowania. Otrzymasz wyczerpujące konsultacje w sprawie projektu w zakresie wszystkich specyfikacji, rozwiązań i usług wsparcia.

Eksperci serwisowi GEZE posiadają wieloletnie doświadczenie i znają wszystkie wymagania stawiane systemom zarządzania budynkami. Regularnie odbywają szkolenia zawodowe obejmujące zmieniające się przepisy i wytyczne. We współpracy z klientem możemy spełnić nawet najbardziej indywidualne wymagania.

Dowiedz się więcej o naszych rozwiązaniach dla przemysłu

Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia się na indywidualne konsultacje:

Przejdź do formularza kontaktowego
Obiekty BIM

Projektowanie budynków z użyciem obiektów BIM GEZE

Jeśli korzystasz z oprogramowania Revit, ArchiCad lub Allplan, w swojej pracy możesz wykorzystać obiekty BIM GEZE. Oferujemy indywidualne wsparcie projektowe i konfigurację rodzin w oprogramowaniu Autodesk Revit. Poziom szczegółów i parametrów rodziny można dostosować do swoich wymagań na etapie projektu.

Skontaktuj się z nami

Obiekty BIM dla programu ArchiCAD oraz oprogramowania Allplan firmy Nametschek są dostępne do pobrania na naszej stronie internetowej.

Dowiedz się więcej o obiektach BIM GEZE

Specyfikacja do przetargów

Właściwe dokumenty dla Twojego przetargu

Dwóch architektów omawia plany budynku w nowoczesnym, wypełnionym światłem biurze

GEZE może pomóc w tworzeniu projektów, rysunków oraz specyfikacji do przetargów.

Możesz w pełni polegać na Doradcach Obiektowych GEZE. Zapewniają bezpłatne wsparcie w zakresie opracowania wszystkich potrzebnych rozwiązań technicznych oraz wszechstronnym planowaniu.

GEZE jest wyróżniana przez architektów

Regularnie prowadzimy badania wśród architektów, aby dowiedzieć się, z którymi producentami produktów budowlanych preferują współpracę, a także kto dostarcza najlepsze produkty i rozwiązania.

Pokaż więcej Pokaż mniej

Architekci uwielbiają GEZE

Podwójna nagroda: W konkursie Architects’ Darling Award w 2017 roku firma GEZE zdobyła złoto w kategorii „Drzwi automatyczne”. Firma otrzymała również brąz w kategorii „Bezpieczeństwo i kontrola dostępu”. 

Złoty Feniks jest wyróżnieniem za najbardziej poszukiwane rozwiązania w branży budowlanej. W przeprowadzonej na dużą skalę ankiecie wzięło udział około 2000 architektów i planistów, oceniając firmy oferujące najlepsze produkty i rozwiązania.

Szkolenia

Szkolenia dla architektów i planistów

W naszych szkoleniach omawiamy najczęściej pojawiające się wśród architektów i planistów kwestie dotyczące automatyzacji drzwi, techniki drzwiowej i technologii bezpieczeństwa. Jesteśmy producentem rozwiązań systemowych, dlatego rozumiemy interakcje zachodzące pomiędzy różnymi wymaganiami i potrafimy wykorzystać tę wiedzę do wyboru najlepszych wymaganych komponentów w drzwiach. Dowiedz się o kursach szkoleniowych odbywających się w Twoim regionie.

Narzędzia planistyczne

Przydatne narzędzia planistyczne dla Twojego projektu

Obok indywidualnych konsultacji nasze narzędzia planistyczne GEZE zapewniają Ci wsparcie w miejscu pracy. Narzędzia planistyczne GEZE pomagają w bardziej wydajnym tworzeniu projektów. Na przykład stolarkę drzwiową i okienną można planować przez internet. Dzięki naszej aplikacji masz dostęp do różnorodnych produktów GEZE, nawet gdy jesteś w biegu.

Kalkulator stolarki drzwiowej Powerturn

Kalkulator stolarki drzwiowej Powerturn

Kalkulator stolarki drzwiowej Powerturn

Łatwo i szybko dowiedz się, do jakich obszarów zastosowań najlepiej pasuje Powerturn: kalkulator online stolarki drzwiowej wymaga podania zaledwie kilku parametrów, aby przygotować jasną specyfikację możliwych szerokości i ciężarów skrzydeł drzwi.

Przejdź do kalkulatora stolarki drzwiowej Powerturn

Pakiet danych LogiKal

Podczas planowania, obliczania, projektowania i zamawiania fasad skorzystaj z danych produktów GEZE przygotowanych w standardzie Orgadata, BMEcat i Datanorm. Jedno kliknięcie myszy wystarczy, aby dołączyć szczegóły techniczne produktów GEZE jako pakiet rozwiązań do obliczeń i planowania, a także wprowadzić je do dalszych procesów produkcyjnych. Specjalne wymagania można spełnić równie łatwo. Nawet złożone systemy poddają się łatwemu planowaniu i produkcji bez jakichkolwiek utrudnień technicznych.

Aby uzyskać pakiet danych GEZE, skontaktuj się z Orgadata lub bezpośrednio z nami:

Przejdź do Orgadata

Skontaktuj się z nami

Downloads

Informacje do pobrania

Eksperckie planowanie

Pomoc w eksperckim planowaniu

Wsparcie planowania systemów drzwiowych

A K600T EL SET ECdrive NT IS 3000 5000 ISM GEZE TSA 325 GEZE GEZE IQlock GEZE IQlock AUT GEZE Boxer GEZE Slimchain SYNCHRO GEZE Powerlock GEZE GEZE TSA 160 GEZE Slimdrive EMD-F GEZE Slimdrive EMD-F GEZE TS GEZE TS GEZE TS 3000/5000 GEZE TS

Elektromechaniczny układ napędowy drzwi rozwieranych do dwuskrzydłowych drzwi przeciwpożarowych i dymoszczelnych z regulacją kolejności zamykania, systemem wykrywania przeszkody, automatycznym ruchem powrotnym i funkcją Push & Go. © Maciej Lulko / GEZE GmbH

W zależności od miejsca instalacji drzwi muszą spełniać liczne wytyczne dotyczące bezpieczeństwa przeciwpożarowego, antywłamaniowego, izolacji termicznej, dźwiękoszczelności i dostępności. Ostateczne wymogi często okazują się niezwykle złożone. W większych inwestycjach budowlanych drzwi umieszczane są na liście drzwi, która zawiera specyfikacje dla każdych drzwi.

Udział różnych specjalistów budowlanych w procesie planowania i budowy lub brak ogólnego rozpoznania techniki drzwiowej może utrudnić wdrożenie złożonych systemów drzwiowych. GEZE oferuje konsultacje w zakresie planowania stolarki drzwiowej i wspiera klienta w wyborze komponentów.

Wytyczne i wymagania dla planowania dostępności

Dla osób niepełnosprawnych oraz osób starszych samodzielność jest niezwykle ważna. Osoby te pragną doświadczać otoczenia niezależnie i bez ograniczeń. Na szczęście społeczeństwo zaczęło w coraz większym stopniu myśleć o „dostępności”. Początkowo kwestia ta powiązana była z ograniczeniami fizycznymi, podeszłym wiekiem i chorobami, jednak obecnie skupia się bardziej na prawdziwych zaletach dostępności, czyli na niezależności, komforcie i bezpieczeństwie. Koncepcję budownictwa bez barier wprowadzono już do wielu norm i przepisów.

Podobnie jak w przypadku ogólnych przepisów budowlanych w Niemczech, podstawy prawne dotyczące budownictwa bez barier co do zasady pozostają w gestii poszczególnych krajów związkowych. Niezwykle komplikuje to proces planowania. Firma GEZE zna powiązane normy oraz wytyczne i z przyjemnością wspiera klientów na etapie planowania.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O DOSTĘPNOŚCI

Filmy o produktach GEZE w serwisie YouTube

Przejdź do kanału GEZE w serwisie YouTube, aby znaleźć wyczerpujące informacje o świecie produktów GEZE w wygodnym formacie wideo. Oprócz prezentacji rozwiązań GEZE w filmach o produktach na kanale znajdują się również filmy instalacyjne i montażowe. Będą pomocne w optymalizacji pracy z produktami GEZE.

Przejdź do kanału GEZE w serwisie YouTube
Kontakt

Jak możemy pomóc?

Masz jakieś pytania? Możesz skontaktować się z nami na wiele sposobów.

Kontakt

GEZE Central +48-224-404-440 Mo-Th 8.00-16.30 Fr. 8.00-14.00 GEZE Service +48-224-404-450 Mo-Th 8.00-16.30 Fr. 8.00-14.00