Planowanie

Dobre planowanie to jedynie połowa sukcesu – GEZE może zapewnić niezbędne wsparcie

Projekty budowlane stają się coraz bardziej złożone w związku z wprowadzaniem nowych wytycznych i innowacyjnych technologii. Nasza specjalistyczna wiedza pomaga klientom w realizacji projektów. Oferujemy spersonalizowane i indywidualne konsultacje na każdym etapie projektu. Zapewniamy niezbędne informacje o produktach i skuteczne narzędzia.

Indywidualne doradztwo i wsparcie projektowe

© Karin Fiedler / GEZE GmbH

Bez względu na typ projektu możesz mieć pewność, że GEZE zapewni wszechstronne wsparcie jako kompetentny dostawca rozwiązań i niezawodny partner. Znamy specyfikę każdej branży, zarówno w kraju, jak i za granicą, dzięki czemu możemy zapewnić optymalne wsparcie planowania. Otrzymasz wyczerpujące konsultacje w sprawie projektu w zakresie wszystkich specyfikacji, rozwiązań i usług wsparcia.

Eksperci serwisowi GEZE posiadają wieloletnie doświadczenie i znają wszystkie wymagania stawiane systemom zarządzania budynkami. Regularnie odbywają szkolenia zawodowe obejmujące zmieniające się przepisy i wytyczne. We współpracy z klientem możemy spełnić nawet najbardziej indywidualne wymagania.

Dowiedz się więcej o naszych rozwiązaniach dla przemysłu

Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia się na indywidualne konsultacje:

Przejdź do formularza kontaktowego
Obiekty BIM

Projektowanie budynków z użyciem obiektów BIM GEZE

© Getty Images/iStockphoto

Jeśli korzystasz z oprogramowania Revit, ArchiCad lub Allplan, w swojej pracy możesz wykorzystać obiekty BIM GEZE. Oferujemy indywidualne wsparcie projektowe i konfigurację rodzin w oprogramowaniu Autodesk Revit. Poziom szczegółów i parametrów rodziny można dostosować do swoich wymagań na etapie projektu.

Skontaktuj się z nami

Obiekty BIM dla programu ArchiCAD oraz oprogramowania Allplan firmy Nametschek są dostępne do pobrania na naszej stronie internetowej.

Dowiedz się więcej o obiektach BIM GEZE

Specyfikacja do przetargów

Właściwe dokumenty dla Twojego przetargu

Dwóch architektów omawia plany budynku w nowoczesnym, wypełnionym światłem biurze

GEZE może pomóc w tworzeniu projektów, rysunków oraz specyfikacji do przetargów.

Możesz w pełni polegać na Doradcach Obiektowych GEZE. Zapewniają bezpłatne wsparcie w zakresie opracowania wszystkich potrzebnych rozwiązań technicznych oraz wszechstronnym planowaniu.

GEZE jest wyróżniana przez architektów

Regularnie prowadzimy badania wśród architektów, aby dowiedzieć się, z którymi producentami produktów budowlanych preferują współpracę, a także kto dostarcza najlepsze produkty i rozwiązania.

Pokaż więcej Pokaż mniej

Architekci uwielbiają GEZE

© GEZE GmbH

Podwójna nagroda: W konkursie Architects’ Darling Award w 2017 roku firma GEZE zdobyła złoto w kategorii „Drzwi automatyczne”. Firma otrzymała również brąz w kategorii „Bezpieczeństwo i kontrola dostępu”. 

Złoty Feniks jest wyróżnieniem za najbardziej poszukiwane rozwiązania w branży budowlanej. W przeprowadzonej na dużą skalę ankiecie wzięło udział około 2000 architektów i planistów, oceniając firmy oferujące najlepsze produkty i rozwiązania.

Szkolenia

Szkolenia dla architektów i planistów

W naszych szkoleniach omawiamy najczęściej pojawiające się wśród architektów i planistów kwestie dotyczące automatyzacji drzwi, techniki drzwiowej i technologii bezpieczeństwa. Jesteśmy producentem rozwiązań systemowych, dlatego rozumiemy interakcje zachodzące pomiędzy różnymi wymaganiami i potrafimy wykorzystać tę wiedzę do wyboru najlepszych wymaganych komponentów w drzwiach. Dowiedz się o kursach szkoleniowych odbywających się w Twoim regionie.

Narzędzia planistyczne

Przydatne narzędzia planistyczne dla Twojego projektu

Obok indywidualnych konsultacji nasze narzędzia planistyczne GEZE zapewniają Ci wsparcie w miejscu pracy. Narzędzia planistyczne GEZE pomagają w bardziej wydajnym tworzeniu projektów. Na przykład stolarkę drzwiową i okienną można planować przez internet. Dzięki naszej aplikacji masz dostęp do różnorodnych produktów GEZE, nawet gdy jesteś w biegu.

Kalkulator stolarki drzwiowej Powerturn

Kalkulator stolarki drzwiowej Powerturn

Kalkulator stolarki drzwiowej Powerturn

Łatwo i szybko dowiedz się, do jakich obszarów zastosowań najlepiej pasuje Powerturn: kalkulator online stolarki drzwiowej wymaga podania zaledwie kilku parametrów, aby przygotować jasną specyfikację możliwych szerokości i ciężarów skrzydeł drzwi.

Przejdź do kalkulatora stolarki drzwiowej Powerturn

Pakiet danych LogiKal

Podczas planowania, obliczania, projektowania i zamawiania fasad skorzystaj z danych produktów GEZE przygotowanych w standardzie Orgadata, BMEcat i Datanorm. Jedno kliknięcie myszy wystarczy, aby dołączyć szczegóły techniczne produktów GEZE jako pakiet rozwiązań do obliczeń i planowania, a także wprowadzić je do dalszych procesów produkcyjnych. Specjalne wymagania można spełnić równie łatwo. Nawet złożone systemy poddają się łatwemu planowaniu i produkcji bez jakichkolwiek utrudnień technicznych.

Aby uzyskać pakiet danych GEZE, skontaktuj się z Orgadata lub bezpośrednio z nami:

Przejdź do Orgadata

Skontaktuj się z nami

Downloads

Informacje do pobrania

Eksperckie planowanie

Pomoc w eksperckim planowaniu

Wsparcie planowania systemów drzwiowych

System drzwi obrotowych Slimdrive EMD-F IS w klinice Medicus we Wrocławiu, Polska

Elektromechaniczny układ napędowy drzwi rozwieranych do dwuskrzydłowych drzwi przeciwpożarowych i dymoszczelnych z regulacją kolejności zamykania, systemem wykrywania przeszkody, automatycznym ruchem powrotnym i funkcją Push & Go. © Maciej Lulko / GEZE GmbH

W zależności od miejsca instalacji drzwi muszą spełniać liczne wytyczne dotyczące bezpieczeństwa przeciwpożarowego, antywłamaniowego, izolacji termicznej, dźwiękoszczelności i dostępności. Ostateczne wymogi często okazują się niezwykle złożone. W większych inwestycjach budowlanych drzwi umieszczane są na liście drzwi, która zawiera specyfikacje dla każdych drzwi.

Udział różnych specjalistów budowlanych w procesie planowania i budowy lub brak ogólnego rozpoznania techniki drzwiowej może utrudnić wdrożenie złożonych systemów drzwiowych. GEZE oferuje konsultacje w zakresie planowania stolarki drzwiowej i wspiera klienta w wyborze komponentów.

Wytyczne i wymagania dla planowania dostępności

Dla osób niepełnosprawnych oraz osób starszych samodzielność jest niezwykle ważna. Osoby te pragną doświadczać otoczenia niezależnie i bez ograniczeń. Na szczęście społeczeństwo zaczęło w coraz większym stopniu myśleć o „dostępności”. Początkowo kwestia ta powiązana była z ograniczeniami fizycznymi, podeszłym wiekiem i chorobami, jednak obecnie skupia się bardziej na prawdziwych zaletach dostępności, czyli na niezależności, komforcie i bezpieczeństwie. Koncepcję budownictwa bez barier wprowadzono już do wielu norm i przepisów.

Podobnie jak w przypadku ogólnych przepisów budowlanych w Niemczech, podstawy prawne dotyczące budownictwa bez barier co do zasady pozostają w gestii poszczególnych krajów związkowych. Niezwykle komplikuje to proces planowania. Firma GEZE zna powiązane normy oraz wytyczne i z przyjemnością wspiera klientów na etapie planowania.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O DOSTĘPNOŚCI

Filmy o produktach GEZE w serwisie YouTube

Przejdź do kanału GEZE w serwisie YouTube, aby znaleźć wyczerpujące informacje o świecie produktów GEZE w wygodnym formacie wideo. Oprócz prezentacji rozwiązań GEZE w filmach o produktach na kanale znajdują się również filmy instalacyjne i montażowe. Będą pomocne w optymalizacji pracy z produktami GEZE.

Przejdź do kanału GEZE w serwisie YouTube
Kontakt

Jak możemy pomóc?

Masz jakieś pytania? Możesz skontaktować się z nami na wiele sposobów.

Kontakt

GEZE Central +48-224-404-440 Mo-Th 8.00-16.30 Fr. 8.00-14.00 GEZE Service +48-224-404-450 Mo-Th 8.00-16.30 Fr. 8.00-14.00