Montaż

GEZE – partner w zakresie indywidualnych konsultacji i kompleksowego wsparcia

GEZE oferuje kompleksowe informacje i usługi, dzięki którym montaż naszych produktów i doradztwo są możliwie proste. Dzięki holistycznemu podejściu do konsultacji i naszej fachowej wiedzy oferujemy wsparcie na każdym etapie cyklu projektu – online, telefoniczne lub bezpośrednio w obiekcie.

Informacje o montażu

Montaż produktów GEZE

GEZE Service Shooting 2022

© Karin Fiedler / GEZE GmbH

GEZE Service Shooting 2022

© Karin Fiedler / GEZE GmbH

Produkty GEZE:

 • są zaprojektowane tak, aby były łatwe w montażu;
 • w niektórych przypadkach wykorzystują system montażu Smart fix;
 • można łączyć w celu stworzenia indywidualnych rozwiązań;
 • są dostępne w licznych wersjach, aby spełniać różne wymagania;
 • mogą zostać dostosowane na żądanie.


Wsparcie GEZE w zakresie instalacji/montażu świadczone jest za pomocą:

 • filmów instalacyjnych i instrukcji montażu;
 • uruchamiania produktów wspieranego przez oprogramowanie;
 • portalu GEZE zawierającego odpowiednie dokumenty montażowe;
 • kursów szkoleniowych w zakresie montażu i uruchamiania;
 • wsparcia technicznego GEZE Service dostępnego w każdej chwili.

Uruchamianie i konserwacja

Produkty GEZE, takie jak mechanizmy podtrzymania położenia otwarcia, systemy drzwi automatycznych lub urządzenia do oddymiania, zwiększają poziom komfortu wewnątrz budynku. Jednocześnie stanowią one integralną część koncepcji bezpieczeństwa. Z tego właśnie powodu przepisy budowlane stawiają surowe wymagania w zakresie montażu, kontroli i konserwacji takich systemów.

Filmy instalacyjne

Instrukcje montażu naszych produktów na kanale GEZE w serwisie YouTube

Przejdź do kanału GEZE w serwisie YouTube, aby znaleźć wyczerpujące informacje o świecie produktów GEZE w wygodnym formacie wideo. Oprócz prezentacji rozwiązań GEZE udostępniamy również filmy instalacyjne i montażowe. Zapewniają one wsparcie potrzebne w czasie pracy z produktami GEZE.

Przejdź do kanału GEZE w serwisie YouTube
Konsultacje

Indywidualne konsultacje dostosowane do branży

© Karin Fiedler / GEZE GmbH

Bez względu na typ projektu możesz mieć pewność, że – jako kompetentny dostawca rozwiązań i niezawodny partner – GEZE zapewni wszechstronne wsparcie. Znamy specyfikę każdej branży, zarówno w kraju, jak i za granicą, dzięki czemu możemy zapewnić optymalne wsparcie planowania. Otrzymasz wyczerpujące konsultacje w sprawie projektu w zakresie wszystkich specyfikacji, rozwiązań i usług wsparcia.

Eksperci serwisowi GEZE posiadają wieloletnie doświadczenie i znają wszystkie wymagania stawiane systemom zarządzania budynkami. Regularnie odbywają szkolenia zawodowe obejmujące zmieniające się przepisy i wytyczne. We współpracy z klientem możemy spełnić nawet najbardziej indywidualne potrzeby.

Dowiedz się więcej o naszych rozwiązaniach dla przemysłu

Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia się na indywidualne konsultacje:

Przejdź do formularza kontaktowego
Szkolenia zawodowe

Rozwijaj swoją wiedzę i korzystaj

Dowiedz się więcej o produktach GEZE na jednym z naszych kursów szkoleniowych dla ekspertów. © Karin Fiedler / GEZE GmbH

Nasze centrum szkoleń oferuje wszechstronny program kwalifikacyjny obejmujący produkty GEZE wraz z seminariami dotyczącymi norm i wytycznych, dzięki czemu możemy informować klientów o bieżących tematach technicznych i nowościach. Udział w szkoleniu potwierdzamy wydaniem certyfikatu lub świadectwa kompetencji w zakresie uruchamiania produktów GEZE.

Celem niniejszej usługi jest zaznajomienie klienta z produktami GEZE, które idealnie pasują do jego zastosowań specjalnych. Zwiększenie zakresu wiedzy o możliwościach rozbudowy, jakie zapewniają odpowiednie akcesoria, zwiększy ponadto Twoją pewność siebie podczas udzielania konsultacji klientom.

Obiekty BIM

GEZE wspiera partnerów biznesowych w procesie BIM

© Getty Images/iStockphoto

„Czy mogę również dostać to jako obiekt BIM?”

Branża stolarki drzwiowej coraz częściej spotyka się z takimi i podobnymi zapytaniami. GEZE ma wieloletnie doświadczenie w dziedzinie BIM, dzięki czemu wspiera branżę handlową różnorodnymi usługami:

 • dostarczanie wstępnie skonfigurowanych obiektów drzwiowych;
 • wspieranie projektów;  
 • odpowiadanie na pytania związane z BIM.
 • Wydarzenia informacyjne dotyczące BIM

Dowiedz się więcej o BIM

Narzędzia montażowe

Aplikacje i narzędzia montażowe

Dzięki narzędziom montażowym GEZE możesz spodziewać się bezstresowej i spokojnej realizacji swojego projektu. Zapewniamy wsparcie w codziennej pracy, udostępniając informacje, narzędzia konfiguracyjne i specjalistyczne produkty dla monterów. Dzięki naszej aplikacji masz dostęp do różnorodnych produktów GEZE, nawet gdy jesteś w biegu.

Kalkulator stolarki drzwiowej Powerturn

Kalkulator stolarki drzwiowej Powerturn

Kalkulator stolarki drzwiowej Powerturn

Łatwo i szybko dowiedz się, do jakich obszarów zastosowań najlepiej pasuje Powerturn: kalkulator online stolarki drzwiowej wymaga podania zaledwie kilku parametrów, aby przygotować jasną specyfikację możliwych szerokości i ciężarów skrzydeł drzwi.

PRZEJDŹ DO KALKULATORA STOLARKI DRZWIOWEJ POWERTURN

Pakiet danych LogiKal

Podczas planowania, obliczania, projektowania i zamawiania fasad skorzystaj z danych produktów GEZE przygotowanych w standardzie Orgadata, BMEcat i Datanorm. Jedno kliknięcie myszy wystarczy, aby dołączyć szczegóły techniczne produktów GEZE jako pakiet rozwiązań do obliczeń i planowania, a także wprowadzić je do dalszych procesów produkcyjnych. Specjalne wymagania można spełnić równie łatwo. Nawet złożone systemy poddają się łatwemu planowaniu i produkcji bez jakichkolwiek utrudnień technicznych.

Aby uzyskać pakiet danych GEZE, skontaktuj się z Orgadata lub bezpośrednio z nami:

Przejdź do Orgadata

Skontaktuj się z nami

GEZEconnects

Prostsza konfiguracja systemów drzwi automatycznych. Pobierając nasze oprogramowanie, tworzysz połączenie bezprzewodowe między komputerem a systemami drzwi automatycznych GEZE. Wszystkie ustawienia dla systemu drzwiowego wykonuje się i zapisuje za pomocą naszego intuicyjnego interfejsu. Ponadto funkcje diagnostyczne pokazują w czasie rzeczywistym najważniejsze parametry działania systemu drzwiowego.

 POBIERZ OPROGRAMOWANIE GEZECONNECTS (ZIP | 107 MB)

Downloads

Informacje do pobrania

Kontakt

Jak możemy pomóc?

Masz jakieś pytania? Możesz skontaktować się z nami na wiele sposobów.

Kontakt

GEZE Central +48-224-404-440 Mo-Th 8.00-16.30 Fr. 8.00-14.00 GEZE Service +48-224-404-450 Mo-Th 8.00-16.30 Fr. 8.00-14.00

GEZE zmierza w Twoim kierunku. Nowym showbusem GEZE

© GEZE GmbH

Od 2007 roku GEZE jest „w drodze” i prezentuje swoje najnowsze produkty i rozwiązania. Po przejechaniu setek tysięcy kilometrów po Europie showbus, będący mobilną wystawą produktów GEZE, stał się stałym punktem w kalendarzach wydarzeń wielu dystrybutorów, monterów i partnerów.

Pobierz ulotkę (PDF | 604 KB)

Więcej informacji o showbusie GEZE