Rozmowy ekspertów o technologii drzwi, okien i bezpieczeństwa

Projektowanie i planowanie budynków wartych zamieszkania zawsze stanowi znaczne wyzwanie i stawia przed planistami, architektami i monterami wiele pytań. W naszych rozmowach ekspertów nasi specjaliści GEZE przestawiają cenne wskazówki dotyczące aktualnych tematów, takich jak ochrona przeciwpożarowa, wentylacja naturalna, cyfrowe systemy kontroli wstępu i profesjonalne projektowanie drzwi – wraz z praktycznymi przykładami i rozwiązaniami.

Fachvorträge

Cyfrowe systemy kontroli wstępu – wydajne rozwiązania dla sektora handlowego

Rozbudowa drzwi automatycznych o system GEZE Counter tworzy system kontroli wstępu

Rozbudowa drzwi automatycznych o system GEZE Counter tworzy system kontroli wstępu

Wielu właścicieli sklepów zmaga się z kwestią kontrolowania liczby osób na terenie placówki handlowej. Odpowiedzi znajdziesz w naszej rozmowie ekspertów – „Cyfrowa kontrola wstępu – metoda bezpiecznego dostosowania się do określonych przez rząd górnych limitów liczby osób w placówkach handlowych”. W rozmowie tej nasi eksperci streszczają sposób działania naszego , liczne korzyści, jakie zapewnia oraz tłumaczą, dlaczego system będzie nadal przynosił korzyści, nawet po zniesieniu przepisów ukierunkowanych na walkę z pandemią.

OBEJRZYJ TERAZ

Wskazówki zapewnienia wydajnej wymiany powietrza poprzez wentylację naturalną

Okna automatyczne zapewniają komfortową wentylację naturalną.

Okna automatyczne zapewniają komfortową wentylację naturalną.

W dzisiejszych czasach wszyscy jesteśmy wyjątkowo wyczuleni na to, że zamknięte przestrzenie stwarzają zwiększone ryzyko przenoszenia się w powietrzu wirusów zakaźnych. Ale w jaki sposób możemy zapewnić wydajną wymianę powietrza w szkołach, żłobkach, firmach i biurach? Nasi eksperci podają przydatne wskazówki wprowadzania wentylacji naturalnej w budynkach przy minimalnej pracochłonności i niewielkich nakładach w celu zwiększenia nawiewu i tworzenia zdrowego klimatu w pomieszczeniach.

WSKAZÓWKA: ROZWIĄZANIA GEZE DLA WENTYLACJI NATURALNEJ (PDF | 304 KB)

Obejrzyj teraz

Rozwiązania dla budynków: Poznaj nowe rozwiązania GEZE

Przyjrzyj się nowym produktom, które pierwszy raz zaprezentowaliśmy na targach BAU Online. Zapoznaj się z nowymi rozwiązaniami z sektora technologii drzwi, okien i bezpieczeństwa na filmie lub na :

  • cyfrowa kontrola wstępu z systemem
  • zestaw zdalnego rozszerzenia systemu FA GC 170 do mechanizmów podtrzymania położenia otwarcia
  • system automatycznych drzwi przesuwnych PECdrive ze stopniem ochrony IP65 i ulepszoną ochroną antykorozyjną
  • hermetycznie uszczelniony system drzwi przesuwnych z napędem GEZE MCRdrive
  • IQ box Safety, rozwiązanie z certyfikacją TÜV, zapewniające najwyższy poziom bezpieczeństwa dla okien z napędem mechanicznym, nawet do klasy ochrony 4
  • automatyczne okucie rozwierno-uchylne F 1200+ do dużych okien
  • ... i wiele więcej!

Wskazówka: w naszych prospektach produktowych odkryjesz profesjonalne rozwiązania, dzięki którym budynki stają się jeszcze bardziej warte zamieszkania.