Rozmowy ekspertów o technologii drzwi, okien i bezpieczeństwa

Projektowanie i planowanie budynków wartych zamieszkania zawsze stanowi znaczne wyzwanie i stawia przed planistami, architektami i monterami wiele pytań. W naszych rozmowach ekspertów nasi specjaliści GEZE przestawiają cenne wskazówki dotyczące aktualnych tematów, takich jak ochrona przeciwpożarowa, wentylacja naturalna, cyfrowe systemy kontroli wstępu i profesjonalne projektowanie drzwi – wraz z praktycznymi przykładami i rozwiązaniami.

Fachvorträge

Cyfrowe systemy kontroli wstępu – wydajne rozwiązania dla sektora handlowego

Rozbudowa drzwi automatycznych o system GEZE Counter tworzy system kontroli wstępu

Rozbudowa drzwi automatycznych o system GEZE Counter tworzy system kontroli wstępu

Wielu właścicieli sklepów zmaga się z kwestią kontrolowania liczby osób na terenie placówki handlowej. Odpowiedzi znajdziesz w naszej rozmowie ekspertów – „Cyfrowa kontrola wstępu – metoda bezpiecznego dostosowania się do określonych przez rząd górnych limitów liczby osób w placówkach handlowych”. W rozmowie tej nasi eksperci streszczają sposób działania naszego systemu kontroli wstępu GEZE Counter, liczne korzyści, jakie zapewnia oraz tłumaczą, dlaczego system będzie nadal przynosił korzyści, nawet po zniesieniu przepisów ukierunkowanych na walkę z pandemią.

OBEJRZYJ TERAZ

Wskazówki zapewnienia wydajnej wymiany powietrza poprzez wentylację naturalną

Okna automatyczne zapewniają komfortową wentylację naturalną.

Okna automatyczne zapewniają komfortową wentylację naturalną.

W dzisiejszych czasach wszyscy jesteśmy wyjątkowo wyczuleni na to, że zamknięte przestrzenie stwarzają zwiększone ryzyko przenoszenia się w powietrzu wirusów zakaźnych. Ale w jaki sposób możemy zapewnić wydajną wymianę powietrza w szkołach, żłobkach, firmach i biurach? Nasi eksperci podają przydatne wskazówki wprowadzania wentylacji naturalnej w budynkach przy minimalnej pracochłonności i niewielkich nakładach w celu zwiększenia nawiewu i tworzenia zdrowego klimatu w pomieszczeniach.

WSKAZÓWKA: ROZWIĄZANIA GEZE DLA WENTYLACJI NATURALNEJ (PDF | 0.97 MB)

Obejrzyj teraz

Rozwiązania dla budynków: Poznaj nowe rozwiązania GEZE

Przyjrzyj się nowym produktom, które pierwszy raz zaprezentowaliśmy na targach BAU Online. Zapoznaj się z nowymi rozwiązaniami z sektora technologii drzwi, okien i bezpieczeństwa na filmie lub na stronie internetowej targów:

  • cyfrowa kontrola wstępu z systemem GEZE Counter
  • zestaw zdalnego rozszerzenia systemu FA GC 170 do mechanizmów podtrzymania położenia otwarcia
  • system automatycznych drzwi przesuwnych PECdrive ze stopniem ochrony IP65 i ulepszoną ochroną antykorozyjną
  • hermetycznie uszczelniony system drzwi przesuwnych z napędem GEZE MCRdrive
  • IQ box Safety, rozwiązanie z certyfikacją TÜV, zapewniające najwyższy poziom bezpieczeństwa dla okien z napędem mechanicznym, nawet do klasy ochrony 4
  • automatyczne okucie rozwierno-uchylne F 1200+ do dużych okien
  • ... i wiele więcej!

Wskazówka: w naszych prospektach produktowych odkryjesz profesjonalne rozwiązania, dzięki którym budynki stają się jeszcze bardziej warte zamieszkania.

PRZEGLĄDAJ TERAZ