Witamy w GEZE

To dla nas oczywiste, że traktujemy Państwa dane osobowe w sposób odpowiedzialny. Jeśli otrzymujemy od Państwa dane osobowe, przetwarzamy je i wykorzystujemy zgodnie z obowiązującymi krajowymi i europejskimi przepisami o ochronie danych. Szczegółowe informacje można znaleźć w naszej polityce prywatności na stronie.

Zakres Państwa zgody

Niniejszym wyrażam zgodę, by grupa GEZE z siedzibą główną GEZE GmbH przy ulicy Reinhold-Vöster-Str. 21-29 w 71229 Leonberg Niemcy (zwana dalej: GEZE) przetwarzała moje podane tu dane (np. numer telefonu, adres e-mail itp.) w celach reklamowych, w tym w szczególności w celu wysyłania newsletterów oraz kontaktowania się ze mną telefonicznie lub pisemnie. W ten sposób reklamowane są produkty, rozwiązania i usługi grupy GEZE. W skład grupy GEZE wchodzą wszystkie spółki zależne, które w swojej nazwie zawierają nazwę GEZE, w szczególności GEZE Service GmbH.

Do reklamowanych tematów zaliczają się np. czasopisma branżowe, informatory i książki specjalistyczne, towary, takie jak asortyment GEZE, usługi, takie jak seminaria i szkolenia lub usługi GEZE Service GmbH oraz zaproszenia lub przypomnienia o nich, zaproszenia na targi i imprezy, newslettery dla klientów, akcje rabatowe, konkursy, badania opinii, informacje o produktach i nowości produktowe. Ponadto mogą być reklamowane oferty internetowe, czyli branżowe portale internetowe i oferty e-learningowe, oferty mediów cyfrowych oraz usługi, takie jak kampanie leadowe i badania rynku.

Oferty internetowe to branżowe portale internetowe i oferty e-learningowe, oferty mediów cyfrowych oraz usługi, takie jak kampanie leadowe i badania rynku.

Prawo do odwołania

Zgodę tę można wycofać w każdej chwili ze skutkiem na przyszłość. Wystarczy wysłać do nas e-mail na adres data-protection@geze.com. Następnie potwierdzimy Państwu odwołanie. Dalsze szczegóły, zwłaszcza dotyczące Państwa praw, jako osób których dane dotyczą, znajdują się w naszej polityce prywatności