Napęd okienny GEZE F 1200+ otrzymał nagrodę Iconic Awards: Innovative Architecture

Firma GEZE otrzymała w tym roku nagrodę „Best of Best” za wyjątkowy projekt na uroczystości Iconic Awards 2020. W kategorii „Produkt” firma z siedzibą w Leonbergu zaimponowała jury innowacyjnym napędem okiennym GEZE F 1200+. W dziedzinie projektowania i architektury wnętrz upragniona nagroda Iconic Awards 2020: Innovative Architecture to jedno z najbardziej rozpoznawalnych wyróżnień. Nagroda przyznawana jest przez radę German Design Council.

Firma GEZE otrzymała nagrodę „Best of Best” za wyjątkowy projekt na uroczystości Iconic Awards 2020.

Firma GEZE otrzymała nagrodę „Best of Best” za wyjątkowy projekt na uroczystości Iconic Awards 2020.

Panel ekspertów Iconic Awards: Innovative Architecture wyróżnia projekty ze wszystkich gałęzi architektury, budownictwa i nieruchomości, a także branży produkcyjnej. Firma GEZE wystawiła do oceny nowy inteligentny napęd okienny F 1200+. Dzięki GEZE F 1200+ automatyczne i ręczne otwieranie dużych okien uchylno-rozwiernych jest dziecinnie proste. „GEZE stawia wysokie wymagania wszystkim swoim produktom pod względem projektu i funkcjonalności. Nagroda „Best of Best” za napęd GEZE F 1200+ imponująco potwierdza to podejście i podkreśla nasze dążenie do projektowania innowacyjnych produktów” mówi Hannes Klockenhoff, kierownik działu Zarządzania Danymi i Marketingu w GEZE GmbH.

Wygodna i bezpieczna obsługa okien sięgających sufitu

Nowoczesne fasady z elementami okiennymi na poziomie posadzki zwiększają atrakcyjność przestrzeni biurowych i mieszkalnych wysokiej klasy. Fasady z oknami sięgającymi sufitu nie tylko zapewniają nowoczesny wygląd budynku, lecz odgrywają również kluczową rolę dla jakości przestrzeni poprzez wpuszczanie większej ilości światła i zapewnianie naturalnej wentylacji. Duże okna uchylno-rozwierne o ciężarze skrzydła do 200 kilogramów dzięki napędowi GEZE F 1200+ można obsługiwać łatwo i wygodnie. System okuć GEZE F 1200 pozwala otworzyć i zamknąć automatycznie lub ręcznie okna w pozycji uchylnej. Cichy, lecz mocny silnik z przekładnią ogranicza dźwięki napędu do minimum. Dzięki eleganckiemu wyglądowi GEZE F 1200+ perfekcyjnie wpasowuje się w otoczenie.

Więcej informacji o GEZE F 1200+ i innych nowościach produktowych uzyskasz na naszym stoisku cyfrowym. Więcej informacji o wprowadzeniu GEZE F 1200+ opublikujemy wkrótce.

Dowiedz się więcej o systemach okiennych GEZE