Rozwiązania GEZE w zakresie higieny

Regularne wietrzenie pomieszczeń, unikanie dotyku tam, gdzie to tylko możliwe, oraz częste mycie i dezynfekowanie dłoni – wszyscy jesteśmy świadomi rosnącego znaczenia środków higieny. Jednak spełnienie wymogów w zakresie środków higieny stawia przed nami nowe wyzwania, zarówno podczas codziennych aktywności, jak i w pracy. Potrzebne są innowacyjne rozwiązania poprawiające higienę, które jednocześnie zwiększają wygodę, w szczególności w budynkach. Dzięki naszej specjalistycznej wiedzy branżowej pomagamy poprawiać higienę w budynkach za pomocą niezawodnych, przyszłościowych i niezwykle ekonomicznych rozwiązań.

Większy komfort, higiena i bezpieczeństwo dla hoteli i usług czasu wolnego

W hotelach, restauracjach, barach i kawiarniach dobre samopoczucie gości jest zawsze najwyższym priorytetem. Jest to prawdą nie tylko w czasach COVID-19, ale pozostanie tak w przyszłości. Odkryj systemy i rozwiązania modernizacyjne, które tworzą przyjemną atmosferę, zapewniając jednocześnie większą higienę i bezpieczeństwo - a nawet obniżają koszty w perspektywie długoterminowej.

BROSZURA DLA BRANŻY HOTELARSKIEJ I GASTRONOMICZNEJ (PDF | 4.18 MB)

Bezpieczne, higieniczne rozwiązania dla sektora opieki zdrowotnej

Szpitale, gabinety lekarskie i placówki opiekuńcze podlegają rygorystycznym przepisom dotyczącym higieny i bezpieczeństwa, a także muszą zapewniać dostępność. Systemy drzwi, okien, budynków oraz systemy bezpieczeństwa muszą być do siebie idealnie dopasowane. Ostatecznie stawką jest zdrowie pacjentów, personelu i gości.

BROSZURA DLA BRANŻY OPIEKI ZDROWOTNEJ (PDF | 1.28 MB)